Вантажне таксі в Києві та Київській області

Ми пропонуємо Вам замовити недороге вантажне таксі від компанії S-CARGO. Ми відповідально ставимося до речей, які ми перевозимо. Наші професійні водії, досвідчені вантажники та менеджер-логіст зроблять усе, щоб послуга вантажного таксі у нашому виконанні залишила для Вас тільки приємні спогади! Замовляйте!

Ціни на замовлення вантажного таксі

Наш клієнт повинен чітко розуміти, скільки буде коштувати перевезення вантажу по Києву і області. Тому наші ціни на послугу вантажного таксі написані простою і зрозумілою мовою! Ми пропонуємо лояльні тарифи та демократичну цінову політику на вантажоперевезення. Ціна і якість вантажоперевезень Вам сподобаються!
від 450
1,5т / 14,5м³

Що входить у вартість мінімального замовлення за 450₴?
 • 150₴ - подача максібуса на місце завантаження в межах Києва. Після прибуття авто починається відлік часу
 • дві години по 150₴ протягом яких буде виконано завантаження - транспортування - вивантаження
 • відстань 15км для транспортуванняМожливі додаткові витрати
 • після закінчення двох годин кожна наступна година 150₴
 • якщо відстань транспортування в межах кордонів Києва буде більше 15км - додається 8₴ за кожен наступний км
 • додаткова точка завантаження або вивантаження 50₴
 • якщо точка вивантаження або завантаження знаходиться за межами Києва, тоді додається до вартості по 16₴ за кожен км від адміністративного кордону міста
від 600₴
2,5т / 26м³

Що входить у вартість мінімального замовлення за 600₴?
 • 200₴ - подача фургона з гідробортом на місце завантаження в межах Києва. Після прибуття авто починається відлік часу
 • дві години по 200₴ протягом яких буде виконано завантаження - транспортування - вивантаження
 • відстань 15км для транспортування


Можливі додаткові витрати
 • після закінчення двох годин кожна наступна година 200₴
 • використання гідроборта для полегшення завантаження і вивантаження 100₴ за одну годину
 • якщо відстань транспортування в межах кордонів Києва буде більше 15км - додається 8₴ за кожен наступний км
 • додаткова точка завантаження або вивантаження 80₴
 • якщо точка вивантаження або завантаження знаходиться за межами Києва, тоді додається до вартості по 16₴ за кожен км від адміністративного кордону міста
Вантажник
від 240₴
1 людина

Що входить у вартість мінімального замовлення за 240₴?
 • дві години роботи по 120₴ за годину від моменту початку роботи
 • проноси вантажів до 25м і вагою до 80кг від місця завантаження до вантажного авто
 • підйом і спуск з першого поверху, використання ліфта
Можливі додаткові витрати
 • після закінчення двох годин кожна наступна година 120₴
 • одноразово додається до вартості тариф на перенесення вантажів вагою більше 80кг за формулою "вага вантажу * 2₴"
 • якщо відстань проносу вантажу більше 25м від місця завантаження до вантажного авто додається вартість 10₴ за кожних 25м, якщо вага більше 80кг то від 15₴ до 50₴
 • якщо в будинку немає ліфту або габарит вантажу не дозволяє вмістити його в ліфт - застосовується тариф 10₴ за один поверх, якщо вага більше 80кг то від 15₴ до 50₴

Вантажне таксі з послугами вантажників

Перейдіть до нашого блогу, щоб побачити приклади використання вантажного таксі від компанії S-CARGO. В ньому ми публікуємо реальні фотографії наших перевезень вантажу. Ми не використовуємо фотографії з стокових банків зображень як інші. Ми маємо на меті, на прикладі наших перевезень, довести майбутньому замовнику, що ми є реальним перевізником, а не посередником. Чекаємо ваших замовлень на перевезення!

Чому варто замовити вантажне таксі у нас

Вантажне таксі – це надійний та зручний спосіб перевезення будь-яких Ваших речей, меблів, техніки, музичних інструментів та навіть іншого малогабаритного транспорту з пункту А до пункту Б.
Вантажне таксі від С-Карго – це сучасні нові авто з надійною системою кріплення, відповідальний персонал, відмінний сервіс та доступні тарифи.

Якщо у Вас квартирний або офісний переїзд, переїзд магазину або складу, Ви придбали техніку чи меблі і не бажаєте чекати доставку магазину, просто потрібно перевезти багато особистих чи великогабаритних речей – Вам потрібне таксі вантажне.

Вантажне таксі від мувінгової компанії «С-КАРГО» можливо замовити у будь який район нашої столиці, а саме Деснянський, Святошинський, Дніпровський, Печерський, Голосіївський, Дарницький, Солом’янський, Оболонський, Шевченківський та Подільський. Також послуги перевезень ми надаємо і в містах Київської області таких як Ірпінь, Буча, Бровари, Вишневе, Бориспіль, Боярка, Вишгород та інші.

Можливі трансфери вантажу між містами, наприклад Київ – Ірпінь, Вишгород – Київ, Бориспіль – район Оболонь та багато інших варіантів. В будь-якому випадку в незалежності від маршруту, відстані та часу Ви отримаєте якісну послугу з перевезення вантажу.
Ми вважаємо, що ідеальною вантажною автівкою для виконання послуги вантажного таксі є Ford Transit з подовженим кузовом з народною назвою максібус. Маючи такі параметри, а саме 4 метри в довжину, 2 у висоту та 180 сантиметрів у ширину із загальним внутрішнім об’ємом кузову 14,5 кубічних метрів та максимальною вантажопідйомністю 1,5 тонни – він є ідеальним, щоб перевезти всі Ваші речі без тисняви у кузові.

Параметри, що описані вище, дають можливість перевезення таких типів речей: пральні машини, холодильники у вертикальному положенні іншу побутову техніку, газові плити та котли, меблі (дивани, шафи, кухні) також будівельні матеріали із гіпермаркетів та багато іншого.

При замовленні вантажного таксі слід також врахувати як запаковані Ваші речі та хто буде вантажити речі в авто. Упаковка речей – гарантія цілісності та безпеки перевезення.

При необхідності у нас Ви можете замовити пакування/розпакування речей та послуги вантажників по зрозумілим цінам, адже це не менш важливий етап в цьому процесі.

Щоб дізнатися вартість перевезення саме для Вашого випадку – заповніть форму нижче.
Наш логіст зв’яжеться з вами, уточнить всі деталі, підбере авто та озвучить точну ціну. У нас індивідуальний підхід до кожного!

Вдалих вам перевезень!